O autorze
Szczęśliwie matczyna intuicja pchnęła mnie w kierunku noszenia dziecka w chuście. Na początku zachwyciła mnie uroda chust potem zaczęłam patrzeć na nie jak na środek transportu.
Najważniejsze jednak jest to jaką bliskość dają, zafascynowało mnie poznawanie świata razem z moim synem. Obserwowanie jego reakcji i możliwość przytulenia się w każdej chwili. Wspólne spacery a nawet robienie zakupów stały się dla niego niesamowitą przygodą. Dzięki temu, że był blisko mnie czuł się bezpieczny, nie narażałam go na stres ani nadmiar bodźców. Teraz powoli wkracza w wiek chustowych starszaków, ale my nie rzucamy chust w kąt i nosimy się dalej.

Prowadzę szkolenia, warsztaty i konsultacje dla rodziców i par oczekujących narodzin maluszków. Poza tym zajmuję się animacją zabaw dziecięcych oraz szyciem, przed wszystkim z chust tkanych.

Konsultacje indywidualne i warsztaty zbiorowe.
Wiązania:
*KANGUREK Z PRZODU
*PLECAK PROSTY
*KIESZONKA
*PODWÓJNY X
*CHUSTA KÓŁKOWA
*CHUSTA KÓŁKOWA Z ODWRÓCONĄ KRAWĘDZIĄ
*KANGUREK NA BIODRZE
*SIODEŁKO- BIODRO
*PLECAK Z KOSZULKĄ
*KANGA
*PLECAK Z KRZYŻEM

Konsultacje i warsztaty nosidłowe:
*Mei-Tai (MT)
*Ergonomiczne
*Hybrydowe
*Onbuhimo
*WrapTai

Noszenie dzieci z wyzwaniami rozwojowymi: wcześniaki, tracheotomia, stomia, zespół Downa, mukowiscydoza, sondy, monitorowanie, zaburzenia trawienia, podwyższone i obniżone napięcie mięśniowe, dzieci z rozszczepem wargi i podniebienia, dzieci spastyczne, AZS, dermatoza itd.

Noszenie w sytuacjach szczególnych dla rodziców: cesarskie cięcie, problemy z kręgosłupem, depresja poporodowa, wózek inwalidzki.

Akcesoria i gadżety chustowe- piękne i praktyczne! Woven Hug i Gryzole!

Ann Marie Frames
Od dawna chciałam Wam pokazać jak piękne i praktyczne rzeczy z chust i do chust są dostępne na naszym rynku. W końcu przyszedł ten dzień :) Tych produktów jest tak wiele, że postanowiłam rozdzielić je na kilka części, które będą wzbogacone dużą ilością zdjęć. Na początek chciałabym się z Wami podzielić moimi ostatni odkryciami, czyi Trójkącikami Woven Hug oraz Gryzolami!

Trójkąciki Woven Hug, to unikatowe, ręcznie wykonane konwersje najbardziej limitowanych chust tkanych do noszenia dzieci (min. Oscha, Artipoppe, Tula, Woven Wings, Girasol czy Solnce, a więc wspaniałe kaszmiry, jedwabie, merynosy i czesane bawełny) połączone z uroczym
i mięciutkim minky.

Dzięki dwustopniowemu zapięciu są idealne na szyjkę małego "chuściocha", jak również jego nieco starszego rodzeństwa. Są również piękną pamiątką cudownego okresu chustowania!

Produkty Woven Hug tworzone są z miłością i dbałością o detale,
a wszystkie materiały, jak również elementy wykończeniowe, posiadają odpowiednie certyfikaty i atesty.


Gryzole!
Gryzole, to kolorowe dodatki w formie biżuterii dla mam i ciekawe akcesoria dla dzieci.
Wspaniale sprawdzają się i pomagają przy ząbkowaniu. Mogą być pomocne przy karmieniu, dziecko skupia na nich wzrok. Przypięte do chusty zajmą rączki małego chuściocha i pozwolą mamie spokojnie i prawidłowo dokonać motania.
Są dostępne w postaci korali, wisiorków, bransoletek i przypinek. Przypinki, to jest mój numer jeden, drewniane i z pięknymi rysunkami spokojnie utrzymują kolorowe zawieszki. Nie odczepiają się nawet podczas majstrowania sprytnych maluśkich łapek. Są wspaniałą ozdobą i przykuwają wzrok : )

Jeśli chodzi o materiały z których powstają Gryzole, to jest to silikon specjalnego przeznaczenia, taki jak w butelkach i smoczkach. Wolny od szkodliwych substancji takich jak BPA, kadm, ołów, ftalany. Podobnie do smoczków - Gryzole można myć płynem i parzyć wrzątkiem wielokrotnie.

Można zamrażać co super się sprawdza jeśli maluch lubi chłodzić opuchnięte dziąsła. Nie spotkałam się z ich przegryzieniem a produkty z tego rodzaju silikonu stają się coraz popularniejsze i używane przez wiele dzieci (i mam :)).
Mam nadzieję, że Wam tak samo jak mnie wpadną w oko opisane drobiazgi. Szukajcie Gryzoli i Woven Hug na facebooku.
Już niedługo przetestuję ocieplacze, pady i jeszcze kilka innych ciekawych gadżetów. Czekajcie na fotorelację :)
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...